i

Seznam žáků ubytovaných na internátě ZŠ

1.  Gajdošová Jana

2.  Glosová Zdena

3.  Hradil Viktor

4.  Hyjánková Sára                          

5.  Jurásek Václav                           

6.  Katzer Martin                            

7.  Katzer Radim                             

8.  Mareš Ondřej                                    

9. Ostřížek Dominik

10. Pelová Nikola

11. Sladký Kryštof                           

12. Uhrová Kamila                    

13. Vald Vlastimil

14. Řezníček Dominik

Seznam žáků ubytovaných na internátě SŠ

  1. Bilová Markéta
  2. Bublík Lukáš
  3. Caga Michal
  4. Daňková Barbora
  5. Fusková Klára
  6. Gänsdorferová Nikola
  7. Hrtús Martin
  8. Hurtová Anna
  9. Janda Dominik
  10. Jonášová Lucie
  11. Jurek František
  12. Krajcarová Ilona
  13. Lakomá Veronika
  14. Ledvinková Jana
  15. Man Lukáš
  16. Mašek Petr
  17. Matula Eduard
  18. Nedopil Matouš
  19. Niesner Tibor
  20. Petráš Michal
  21. Petřík Tomáš
  22. Pillařová Miroslava
  23. Polášek Jiří
  24. Přikrylová Tereza
  25. Spěváková Barbora
  26. Střípková Kateřina
  27. Svoboda Martin
  28. Šárközyová Lucia
  29. Šebrle Radek
  30. Tichý Dominik
  31. Tran Lukáš
  32. Vanko Dominik
  33. Vodáková Michaela
  34. Vondál Adam
  35. Zukal Lukáš

 

Zájmové aktivity školní rok 2017/2018 pro ZŠ

 

 

 

 

 

Pondělí

 

 

 

Název

 

Zaměření

 

Vychovatel

POČET DĚTÍ

 

KONDIČNÍ PLAVÁNÍ  

zaměřeno na závodní plavání - od 4.třídy

Machancová

Valehrach

   9

 

KERAMICKÁ DÍLNA

 

práce s hlínou, glazurou

Kalasová

Matějíčková

  12

 

VÝUKA  PLAVÁNÍ

základy plavání zaměřeno na žáky 2.tř.

Vaďurová

Miksa

   9

 

ANIMÁČEK

tvorba animovaného filmu

Maiselová, Holoubková

   9

 

LOGOPEDIE

 

skupinová náprava řeči

Tovaryšová

Jakubová

   6

 

 

 

 

 

 

Úterý

 

 

 

MALÉ  SPORTOVKY

 sportovní přípravka pro žáky 1.st. ZŠ

Machancová

Jakubová

   9

MÍČOVÉ  (kolektivní)

                 HRY

fotbal, florbal, košíková..

pro  2. stupeň

Valehrach

 

    7

 

ŠIKOVNÉ RUČIČKY

rukodělné a výtvarné činnosti, vaření, batika

Maiselová,

Holoubková

    8

TANEČNÍ HRÁTKY

taneční hry

pro 1.st. ZŠ a Pr. ZŠ

Novotná, Tovaryšová

    10

 

DIVADELNÍ

 

nácvik pohádky

Vlašic

Miksová

    8

 

 

Středa

VÝLET (nezapočítává se do zájmových aktivit)

14.00h - 17.30h

ETAPOVÁ  HRA (1x za měsíc – hry v přírodě)

14.00h - 17.30h

 

 

 

 

 

Čtvrtek

 

SPORTOVNÍ

zaměřeno na závodní atletiku pro 2. st.

 

Machancová

    6

 

KERAMICKÁ DÍLNA

práce s hlínou

a glazurou

Kalasová

Miksová

    9

STOLNÍ  HRY (deskové, karetní …)

zvládnutí základů společenských her

 

Jakubová

    7

 

ZÁLESÁK

 

my a příroda

Miksa

Valehrach

   17

 

POHYBOVÉ HRY

sportujeme hrou …

pro 1 st. ZŠ a Pr. ZŠ

Maiselová

Holoubková

    7